Xiaomi 14 Ultra’nın yeni uygulamalı görüntüleri sızdırıldı

Teknoloji devlerinden Xiaomi, geçtiğimiz Ekim ayında Xiaomi 14 ve 14 Pro’yu piyasaya sürmüştü. Beğenileri üzerine toplayan şirket şimdilerde seriyi genişleterek Xiaomi 14 Ultra üzerinde çalışıyor. Yakın bir zamanda ise Xiaomi 14 Ultra’nın yeni uygulamalı görüntüleri ortaya çıktı.

İşte Xiaomi 14 Ultra’nın yeni uygulamalı görüntüleri:

Muhtemelen erken bir kamera testi sırasında çekilen fotoğraflar, telefonun koruyucu bir kılıf içinde gizlendiğini gösteriyor. Bu, genel tasarımı belirsizleştirsede sağ alt tarafta periskop lensli dikkat çekici bir kamera çıkıntısı görüntülenmekte. 
 Vivo X100 Pro ile karşılaştırılırken çekilen görsellere göre Xiaomi 14 Ultra, selefine benzer bir tasarıma sahip olabilir. Sızdırılan görüntülerde üzerinde şifreli ipuçları sunan N1, P2 ve EU işaretleri bulunuyor. Tahminlere göre​​N1, Leica markalı amiral gemisi için beklenen model numarasıyla örtüşüyor ve bunun gerçekten de 14 Ultra olma ihtimalini daha da güçlendiriyor. P2 bunun bir prototip olduğunu, henüz sonuçlandırılmamış erken bir yineleme olduğunu öne sürerken AB ise Avrupa pazarlarına yönelik potansiyel bir küresel versiyonun ipuçlarını veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir