Pandemiyi, Ukrayna Savaşını, Dünya Kupası Finalini Bilen “Yaşayan Nostradamus” 2024 Tahminlerini Paylaştı

Brezilyalı kahin Athos Salome, gelecek yılın uzaylılar, robot isyanları, küresel felaket ve aynı zamanda umutla birlikte “insanlık tarihinde yeni bir sayfa” olacağı konusunda uyarmıştı. Daha önce Coronavirüs salgınını, Dünya Kupası finalini, Putin’in Ukrayna’yı işgalini ve hatta Kraliçe’nin ölümünü tahmin ettiğini söylüyor.

Salome, 2024’ün, insanların nihayet uzaylılarla temasa geçmesiyle “tamamen dönüştürücü” bir yıl olacağını söylüyor. Bunun düşünüldüğü gibi bir istila olmaktan ziyade, insanlarla uzaylıların “teleskop ağı tarafından yakalanan şifreli sinyaller” aracılığıyla iletişim kuracağını tahmin ediyor.

Ünlü kahin “zengin materyallerle dolu bir asteroitin” Dünya’ya doğru hızla yaklaştığını ve gelecek yıl güvenli bir şekilde ineceğini, bunun da ülkeler onu ele geçirmek için mücadele ederken yeni uzay yarışını ateşleyeceğini iddia ediyor. Bunun dışında Salome, yapay zekanın “uyanacağını” ve kendinin farkına varacağını, bunun da makine liderliğindeki bir isyana yol açacağını iddia ediyor.

ÜNLÜ KAHİNDEN 3. DÜNYA SAVAŞI TAHMİNİ

Salome, küresel çatışmalar söz konusu olduğunda bunun “3. Dünya Savaşı’nın Güney Çin Denizi’ndeki bir olay ya da büyük bir siber saldırı tarafından aniden tetiklenmesi ve Çin ile Rusya arasındaki kavganın topyekun bir savaşa dönüşmesiyle acil bir gerçeklik” olduğunu iddia ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx