Friends yıldızı Jennifer Aniston isyan etti: “Bana bunu söylemeyin”

“Friends” dizisindeki Rachel karakteriyle tanınan ünlü aktris Jennifer Aniston (54), kendisine söylenen “Yaşına göre iyi görünüyorsun” sözünden oldukça rahatsız.

British Vogue’a konuşan Aniston, “Beni çıldırtıyor, dayanamıyorum Bu, toplumun bir alışkanlığıdır, ‘Pekala, o aşamadasın, yani yaşına göre…’ gibi şeylere sahibiz. Bunun ne anlama geldiğini bile anlamıyorum.”

“Yirmili yaşlarımda olduğumdan daha iyi durumdayım. Aklımda, bedenimde ve ruhumda daha iyi hissediyorum. Her şey yüzde 100 daha iyi” açıklamasında bulundu.

Aniston, kendisine sık sık söylenen “Yaşına göre iyi görünüyorsun” lafının “Harika görünüyorsun – nokta!” olarak değiştirilmesini istediğini söylüyor.

“HOLLYWOOD’DA MÜKEMMEL GÖRÜNMEK ZOR”

Spor hayatıyla ilgili de açıklama yapan aktris, son 15 yılda, Hollywood’da mükemmel görünmek için çok çalıştığını ancak bunun vücudunu hırpaladığını ve kendisine çok zarar verdiğini anlattı.

Sağlık konusundaki zihniyetinin artık değiştiğini söyleyen ünlü isim, çok tekrarlayan egzersizler yapmadığını ve “45 dakikalık kardiyo yapmam gerekiyor yoksa iyi bir egzersiz yapamayacağım” düşüncesinden koptuğunu vurguladı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir