Fatih Terim, Arda Turan, Semih Kaya ile mesajlar ortaya çıktı: Seçil’im bunlar canımızı yerler

FERİT ZENGİN Haber Merkezi – Erzan’ın Terim ile arasındaki telefon ve mesaj trafiği 4 Ekim 2021’den 10 Mart 2023’e kadar sürmüş. Mesajlar arasında Erzan’ın hac için Mekke’ye giden Arda Turan’la kendisini dövdüğünü iddia ederek şikayetçi olduğu Semih Kaya ile Selçuk İnan, Emre Çolakoğlu ve Atilla Baltaş ile yaptığı mesajlaşmalar da bulunuyor. 

Seçil Erzan’ın kırdığı özel cep telefonu ile bir SİM kartı kurtarılarak mahkemeye sunuldu. Siber Suçlar ve Güvenlik uzmanı Recep Kalaycı tarafından kurtarılıp mahkemeye sunulan 553 sayfalık raporda, Seçil Erzan ile Fatih Terim arasında geçen ve 371 mesajdan oluşan Whatsapp mesaj trafiği Fatih Terim’e 4 Ekim 2021 günü “Değerli Müşterimiz, 04.10.2021 tarihinde, Bakırköy Özel Bankacılık Merkezi şubesi 1175- 51***12-351 nolu hesaptan, 3.889.577,08 TRY vadeli mevduat hesabı açılmıştır. Vadeli hesap faiz oranı yüzde 17,6, vade sonu tarihi 05.10.2021’dir. Vade sonundaki net faiz kazancınız 1781,74 TRY dir” şeklinde Denizbank’dan gönderilen mesajla başlıyor. Bu mesajın ardından Terim’e “Hocam günlük rezervasyon yaptırdım kulüp yarın gönderirse 4’e tamamlayıp kalan tutarı fonda diğer harcamalar için tutarız” diye yazan Erzan’a, Terim “20 bin doları buradan mı aldık?” şeklinde yanıt veriyor. Terim’e, “4 milyon 67 bin 412 lira kullanabileceğiz mevcuttu. 177 bin 834 lira için elden aldırdım. Kalan 3 milyon 889 bin 577 lirayı günlük yaptırdım, bu tutarı tamamlamalıyız. Ayırmamız gerekiyor fona atarız hocam” yanıtını verdiği Terim’in Erzan’a, “Tamam Seçil Hanım, siz nasıl karar verdiyseniz öyledir tamam” yazdığı görülüyor. 

TERİM’İN EŞİYLE DE MESAJLAŞMIŞ

Terim’in eşi Fulya Terim’in de Erzan’la mesajlaştığı ortaya çıktı. 24 Ocak 2023’te gerçekleşen görüşmede Fulya Terim, hesabına 16 bin doların bozdurulması sonucu yatan parayı sorduğu Erzan’dan “Sizin hesabına gönderttim Fulya Hanım arada böyle parça parça sürprizlerimiz olabilir” yanıtını aldı. Fulya Terim de gülme ifadesi kullanarak Erzan’a durumdan çok memnun olduğunu belirtiyor.

ARDA TURAN, HAC SIRASINDA MESAJLAŞMIŞ

Rapora göre Arda Turan’ın hac için gittiği Mekke’de bulunduğu sırada Seçil Erzan’la mesajlaşıyor. 22 Aralık 2022 tarihli o konuşma şu şekilde ilerliyor: 

■ Seçil Erzan: Yarınki ödemen için ben saat 2’de alacağım. Senden ricam bana 3 gibi birini yönlendirirsen teslimat yapayım. 

■ Arda Turan: Allah’ım sana geliyorum:)) 

■ Seçil Erzan: Sen bir tanesin iyi ki varsın. 

■ Arda Turan: Annene Kabe ile Medine kokusu aldırıyorum. Onları koklat ona. 

■ Seçil Erzan: 350 teslim ettim. Kalanı sen gelince. 

■ Arda Turan: 100 binle çarp sevap o kadar? Kâbedeyken verdin ya 🙂 

18 Ocak 2023 tarihinde ise Erzan’ın, Arda Turan’ın tanıdığı futbolculara ulaşmak için Turan’la mesajlaştığı anlaşılıyor. Seçil Erzan konuşmanın bir yerinde Arda Turan’a “Sen benim ölene kadar canım kanımsın kader birliği yapmışız biz artık” diyor. O yazışmalar ise şöyle: 

■ Arda Turan: Emre aradı da. Abi pazartesiye kadar olmuyor diyor. 

■ Arda Turan: Seçilim bunlar o işleri yapamazlar 3 bile mucize. 

■ Seçil Erzan: Doğru söylüyorsun. 

■ Arda Turan: Yani o 3 için beni 50 kere arayacak. Ben biliyorum. 

■ Seçil Erzan: Sabri ile aran nasıl? Ben samimiyim onla 

■ Arda Turan: Futbolcular olmaz Seçil’im bunlar canımızı yerler. Ne zaman ne oluyor? Sen samimiysen ona söyleyebilirsin. Arda’nın işlemi diye. Varsa onda… 

‘Senin lafına vazgeçtim hayatımdan’

Erzan’ın kendisini tehdit ettiğini söylediği Semih Kaya ile 8 Mart 2023 tarihli görüşmesi özetle şöyle: 

■ Seçil Erzan: Semih arıyorum seni 

■ Semih Kaya: Ne için görüşeceğiz abla. Tamam bitirdin ne yapıcaz abla ne yaptık neye başladık, ne sonuçlandı hiç birşey bilmiyorum konforumu hayat kalitemi mutluluğumu aldınız benim hayatımdan. 

■ Seçil Erzan: Binlerce defa özür dilerim bunların hiçbiri geri getirmez biliyorum. Ben hayatımdan vazgeçtim yaptığım işi bitirmek için inan 

■ Semih Kaya: Ne gerçeği abla 20 küsür alacağım olduğunu söylüyorsun bilmediğim başka gerçek mi var yarın bunu kapatacağını mı söylüyorsun. Bende hayatımdan geçtim futbolu bıraktım ya senin lafına ben vazgeçtim hayatımdan 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx