Yaşlanmayı önleyen yöntem! Buz küpleri ile gelen mucize..

Cilt bakımı için birçok farklı prosedür deniyoruz.Ancak o denli bir metot var ki duyunca çok şaşırabilirsiniz.Ciltteki sivilceler,kırışıklıklar ve öteki sıkıntılardan dolay cildimize birçok bakım yapıyoruz.

Peki bu usul ile hem yaşlanmayı durdurabilecek hem cildinizi güzelleştirebileceğinizi biliyor musunuz?İşte cildinizi güzelleştirerek yaşlanmayı durduran o formül..

Cildimizdeki meselelerden kurtulmak bazen uzun vakit alabiliyor. Bu formül ile tüm sıkıntılardan kolaylıkla kurtulabileceksiniz.Tüm cilt sorunlarınızı kolay kolay çözmek için gereksiniminiz olan tek gereç buz. Uzmanların tavsiye ettiği bu usulü birlikte inceleyelim.

Ciltteki meselelerin birçok sebebi vardır. Güneş, hava kirliliği, sıhhatsiz beslenme üzere farklı sebeplerden ötürü cilt problemleri yaşanabilir.

Cildin ışıldamasını sağlar

Buz kullanarak cildinizin ışıltısını artırabilirsiniz.Ayrıca buz kan akışını güzelleştirerek derisi aydınlatır ve iltihapları yok eder.

Akneleri yok eder

Cilde buz uygulamak kan akışını güzelleştirdiği için gözeneklerin küçülmesini sağlayarak yağlanmayı önler.Bu sayede akneler yok olmaya başlayacaktır.

Şişlikleri azaltır

Cildinize tertipli olarak buz uygulamak, genişleyen kan damarlarını küçültür ve yüzdeki şişliklerin azalmasını sağlar.Bu sayede göz altı şişliklerinden de kurtulabilirsiniz.

Yaşlanmayı yavaşlatır

Buzun soğukluğu ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasına yol açarak kırışıklık ve ince çizgilerin azalmasını sağlar.Buz sayesinde cildiniz daha sıkı ve genç bir  manzaraya ulaşır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*