Yakında Türkiye’de: POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro

Yakında Türkiye’de: POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro
Yakında Türkiye’de: POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro

Xiaomi’den doğan POCO markasının iki modeli POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

POCO X4 Pro 5G için buradan, POCO M4 Pro model içinse buradan ulaşabileceğiniz satış sayfaları çok yakında tam olarak aktif edilecek. Bu sayfalara göre X4 Pro 5G için 6 GB RAM + 128 GB depolama ile 8 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleri sunulacak. M4 Pro içinse yine 6 GB RAM + 128 GB depolama ile 8 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleri sunulacak. Resmî sitesine her iki telefon modelini de “siyah” renkte ekleyen Xiaomi, telefonlar için henüz merak edilen Türkiye fiyatlarını ise paylaşmıyor. Türkiye’deki ürün gamına en son resmi sayfasına buradan ulaşabileceğiniz POCO M4 Pro 5G modelini ekleyen Xiaomi, ondan önce de resmi sayfası burada yer alan Redmi 10 2022 modelini Türkiye’de satışa sunmuştu.

POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro, tüm ihtiyaçları karşılaması için tasarlanmış fiyat-performans odaklı birer telefon olarak karşımızda yer alıyor. Sayfanın en üstünde POCO Türkiye tarafından paylaşılan kutu açma görsellerini görebileceğiniz telefonlar, kutularında bir şarj cihazı taşıyor. Aynı zamanda kutuda bir koruma kılıfı da sunuluyor. Telefonların yanında bir kulaklık ise verilmiyor.

Xiaomi’den doğan en önemli markalardan olan POCO, Türkiye’ye POCO F3, POCO M3 Pro 5G, POCO X3 NFC, POCO X3 GT ve POCO X3 Pro gibi telefon modellerini de getirmiş ve resmi olarak satmıştı.

POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*