Xiaomi’den yeni servis merkezi; işte yeni mağazanın açıldığı şehir

Xiaomi’den yeni servis merkezi; işte yeni mağazanın açıldığı şehir
Xiaomi’den yeni servis merkezi; işte yeni mağazanın açıldığı şehir

Xiaomi, Türkiye’deki faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde mağazası olan şirket, Antalya’daki ilk, Türkiye’deki altıncı yetkili  Xiaomi servis merkezini açtı.

Evofone tarafından Antalya şirinyalı’da açılan servis hakkında Xiaomi Türkiye Ülke Müdürü Vincent Chang konuştu. Vincent Chang: ”Satış sonrası servislerimizin sayısını ve kalitesini her geçen gün daha da artırmaya devam ediyoruz. İnovasyonu ve teknolojiyi herkes için adil fiyatlarla erişilebilir kılma misyonumuzla 2022 yatırım planlarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Samsun’un ardından şimdi de Antalya’daki kullanıcılarımızı Xiaomi kalitesi ve ayrıcalıklarıyla buluşturmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Antalya’da açılan merkezde şirketin Türkiye garantili tüm telefonlara ve Evofone Teknik Servis Hizmet kapsamında olan aksesuar ve ekosistem ürünlerine yönelik hizmet veriliyor. Merkezde bununla birlikte satış da yapılacak. Deneyim alanın da yer aldığı merkezde müşteriler Xiaomi’nin en yeni telefonlarını, aksesuarlarını ve ekosistem ürünlerini deneyimleyebilecek.

Xiaomi Antalya servis merkezi hangi günlerde çalışacak?

Antalya Şirinyalı Xiaomi Servis Merkezi hafta içi 09:00-18:00, Cumartesi günleri ise 09:00-14:00 saatleri arasında hizmet verecek. Servis ve satış merkezine İsmet Gökşen Caddesi Hüseyin Akçor 2 Apt. No:40/E Muratpaşa, Şirinyalı, Antalya adresi üzerinden ulaşılabiliyor. Şirketin önümüzdeki günlerde açacağı satış ve servis merkezi noktalarını da merakla bekliyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni mağaza açılması durumunda bu haberleri sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir: Uçan otomobil modellerinin öncüsü

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*