Xiaomi, yeni ve oldukça şirin bir Power Bank modeli daha tanıttı

Xiaomi, Disney işbirliğiyle, Disney’nin 100. yıl dönümünü kutlama etkinlikleri kapsamında 10000mAh Disney 100. Yıl Dönümü Özel Sınırlı Sayıda Dahili Kablo Power Bank modelini tanıttı. Xiaomi’nin çevrimiçi mağazasında ön siparişe açılan bu Power Bank, sevilen karakter Mickey Mouse’a saygı duruşunda bulunuyor. Şirket ayrıca MickeyMouse ilhamlı Civi 3 Özel Sürümünü Çin’de piyasaya sürdü.

Xiaomi 10000mAh Disney Özel Sürümü Power Bank Mickey Mouse‘un zamansız çekiciliğinden esinlenen siyah ve kırmızı bir Power Bank. Bu Power Bank, oyunbaz karakter Mickey Mouse’u anımsatan siyah ve kırmızı bir tasarıma sahip. Taşınabilir ve pratik bir şarj çözümü olmasını sağlayan benzersiz özelliklere sahiptir.

Xiaomi 10000mAh Pocket Edition Power Bank dikkate değer bir özelliği, dahili Type-C 22.5W iki yönlü hızlı şarj kablosudur. Bu, ek bir kablo taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır ve özellikle ana akım Android cihazları kullanan kullanıcılar için yolculuk sırasında sorunsuz şarj imkanı sunar.

Power Bank’in 10000mAh kapasitesi, çeşitli cihazları birden fazla kez şarj etmeye olanak sağlar. Örneğin, Xiaomi 13‘ü 1.7 kez, Redmi K60 Pro’yu 1.4 kez, iPhone 14’ü iki kez ve Switch’i 1.1 kez şarj edebilir. Bol batarya kapasitesiyle, tipik bir akıllı telefon kullanımı ve diğer cihazlar için tam bir günlük kullanımı rahatlıkla karşılayabilir.

Xiaomi, yeni ve oldukça şirin bir Power Bank modeli daha tanıttı

Öte yandan, Power Bank iPhone’lar için maksimum 20W şarj gücünü destekler. Ancak iPhone’ları Power Bank’e bağlamak için Lightning portu kullanıldığından C to L veri kablosu gereklidir. Xiaomi 10000mAh Pocket Edition Power Bank, bir adet Type-C güç kablosu, bir adet Type-C arabirim ve bir adet USB-A portu içermektedir. Her port, aynı anda üç cihazın şarj edilebileceği maksimum 22.5W çıkış gücünü destekler. Bu, birden fazla cihazı aynı anda şarj etmek isteyen kullanıcılara esneklik sağlar.

Ayrıca, Power Bank çift tıklama ile etkinleştirilebilen düşük akım deşarj modunu içerir. Bu mod, düşük pil seviyelerine sahip küçük cihazları yeniden canlandırmak için özellikle kullanışlıdır.

Güvenlik açısından, Xiaomi 10000mAh Pocket Edition Power Bank, kısa devre, aşırı gerilim, aşırı akım, aşırı şarj ve aşırı deşarja karşı koruma gibi çoklu koruma özelliklerine sahiptir. Xiaomi’nin özel sürüm Mickey Mouse Power Bank 199 Yuan (28 dolar) fiyatla satışa sunulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir