Xiaomi Buds 3T Pro kablosuz kulaklık modeli tanıtıldı

Xiaomi Buds 3T Pro kablosuz kulaklık modeli tanıtıldı
Xiaomi Buds 3T Pro kablosuz kulaklık modeli tanıtıldı

Xiaomi, ürün gamına yeni bir kablosuz kulaklık daha ekledi. Bu sefer Xiaomi Buds 3T Pro modeli tanıtıldı. İşte bilinmesi gerekenler;

Xiaomi Buds 3T Pro kablosuz kulaklık modeli, siyah ve beyaz renklerde karşımıza çıkarıldı. Genel olarak çok standart bir görünümü bulunan ürün, kulak içi formunu benimsiyor yani yüksek pasif yalıtım getiriyor. Buna ek olarak 40 dB seviyesinde ANC yani aktif gürültü engelleme sunan ürün, 10mm sürücüler üzerine kuruluyor ve firmaya göre üst seviye bir ses performansı getiriyor. Kulaklıklarda 38 mAh, haznede ise 380 mAh pil taşıyan ürün, ANC olmadan 6 saat boyunca görev yapabiliyor. ANC açılmadığı zaman hazne ile beraber toplam kullanım 24 saati bulabiliyor.

Kablo ya da kablosuz olarak şarj edilebilen Buds 3T Pro kablosuz kulaklık, bağlantı tarafında Bluetooth 5.2 kullanıyor ve LHDC 4.0 kodek desteğini beraberinde getiriyor. Düşük gecikme sunan oyun modu da eksik edilmeyen ürün, şeffaflık modu ile çevredekilerin rahatlıkla duyulabilmesine de aracılık ediyor. 360 derece ses odaklı uzamsal ses desteği olan kablosuz kulaklık, IP55 sertifikasına sahip.

Buds 3T Pro kablosuz kulaklık modelinin yurt dışı satış fiyatı 199 dolar seviyesinde yer alıyor. Xiaomi Türkiye’de resmi olarak yer aldığından, bu ürün ilerisi için resmi Türkiye satış ihtimali de taşıyor. Ancak henüz bu konuda resmi bir açıklama gelmiş değil.

Xiaomi Buds 3T Pro kablosuz kulaklık yanında bu da ilginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*