Wi-Fi 6 destekli yeni Deco Mesh sistemi: TP-Link Deco X50

Wi-Fi 6 destekli yeni Deco Mesh sistemi: TP-Link Deco X50
Wi-Fi 6 destekli yeni Deco Mesh sistemi: TP-Link Deco X50

TP-Link, Deco Mesh ailesinin yeni üyesini Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sundu. Wi-Fi 6 teknolojisiyle gelen TP-Link Deco X50, hem yüksek hız hem de geniş kapsama alanı sağlıyor. Cihaz aynı zamanda çok cihaz bağlantı desteği de vadediyor.

Cihaz toplamda 3 Gbps (3.000 Mbps) gibi yüksek kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Wi-Fi kapsama alanı da geniş olan Deco X50, aynı anda 150 cihaza kadar destek veren bir ağ oluşturuyor. Wi-Fi 6 teknolojisi sayesinde Wi-Fi kapsama alanı yaklaşık 4 kat daha genişliyor. Bu sayede evin her noktasında Wi-Fi sinyalleri güçlü bir şekilde ulaşabiliyor. Cihazda bununla birlikte çift bant desteği de bulunuyor. Cihaz HE160 isimli bir teknolojiyle bant genişliğini de artırıyor. Daha eski WiFi standartlarıyla da geriye dönük uyumlu olan ürün, AC ya da daha eski teknolojili ağ ürünleriyle birlikte kullanılabiliyor.

TP-Link Deco X50 modelinin satış fiyatı ne kadar?

Deco X50, TP-Link’in HomeShield özelliğine de destek veriyor. Güçlü güvenlik paketi, kullanıcıların güvenlik konusundaki beklentilerini kolayca karşılıyor. HomeShield ile güvenlik açıkları tespit edilebiliyor; çocukların internette geçirdikleri süreler sınırlandırılabiliyor ya da web siteleri engellenebiliyor. Cihaz Deco uygulaması üzerinden hızlıca kurulabiliyor. Sunduğu özelliklerin dışında tasarımıyla da göze çarpan cihaz hem hızlı hem de geniş kapsama alanı arayan kullanıcılara hitap ediyor. Deco X50 2’li paketin fiyatı ise 282 dolar.

Yeni iPhone SE yanında bu da dikkatinizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*