Ünlü oyuncudan sakallı paylaşım! Toplumsal medyadan çil dönemi açıldı diye duyurdu lakin latifeleri şoke etti

Fadik Sevim Atasoy’un rol aldığı ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinin dönem finali yapmasından sona ‘Çil dönemi açılmıştır’ notu ile toplumsal medyadan yaptığı paylaşım hayranlarını oldukça şaşırttı.

‘KARDEŞLERİM DÖNEM FİNALİ YAPTI ARTIK ÇİL DÖNEMİ AÇILDI’

ATV ekranlarında yayınlanan ve sevilen dizisi Kardeşlerim 56. dönem finali kısmı ile ekranlara orta verdi. Önümüzdeki dönem yani Eylül ayında yine ekranlarda olacak olan Kardeşlerim dizinin Şengül Eren’i Fadik Sevim Atasoy toplumsal medyadan makyajsız fotoğrafını paylaşarak dizi dönem finali yaptı ve “çil dönemi açıldı” botu ile paylaştı.

‘GÖRENLER LÜTFEN İLETSİN BEN ŞENGÜL’E LAF GEÇİREMİYORUM UMARIM AKLI BAŞINA GELİR’

Instagram hesabında 1 milyondan fazla takipçisi olan Fadik Sevim Atasoy, doğal hoşluğu ile dikkatleri çekiyor. Yaz uzunluğu Şengül karakterinden sıyrılarak hayatına Fadik olarak devam edeceğini açıklayan Fadik Sevim Atasoy, Kardeşlerim dizisinin izleyicilerine “Şengül’e ben laf geçiremiyorum, kendisini görenler iletsin umarım yaz döneminde aklı başına gelir” dedi.

KARDEŞLERİM DİZİSİ’DEKİ UYANIK ŞENGÜL

Güzel oyuncu Fadik Sevim Atasoy’un Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Şengül karakteri uyanık, fırsatçı, paraya bedel veren ve kocasının bedellerine kısmen sahip çıkan ancak her bulduğu fırsatı değerlendirmesini çok güzel beceren bir bayan.

KARDEŞİM DİZİSİNDE İKİ HAFTA EVVEL KRİZ ÇIKTI

Cumartesi akşamları ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Ömer rolünü oynayan Yiğit Koçak’ın sevgilisi olan Lizge Cömert yeni dönemde olmayacak. Kardeşlerim dizisinde Süsen karakterine hayat veren Lizge Cömert’in beklenmedik vedası izletyicileri üzmüştü. ATV’nin reytinglerde istenen yeri tutan dizisi Kardeşlerim’de ilgi ile takip edilen Doruk ve Asiye ikilisinden sonra Süsen ve Ömer çiftti de beğeniliyordu. Süsen diziye veda edince Doruk’un yeni dönemde sevgilisinin kim olacağı şimdiden merak ediliyor.

KARDEŞLERİM DİZİSİNDE BÜYÜK SÜRPRİZ ŞENGÜL HAMİLE

Kardeşlerim dizisi dün akşam dönem finali ile ekranlara geldi. Dizinin dönem finaline Şengül Eren’in gebe kalması damga vurdu. Şengül’ün gebe olduğunun anlaşılması ile bebeğin babasının kim olduğu merak ediliyordu. Kardeşlerim dizisi dönem finalinde Şengül’ün bebeğinin babasının Akif çıkması başka bir bomba oldu. Önümüzdeki dönem Celil Nalkaçan’ın diziden ayrılması bekleniyor. Kardeşlerim dizisinin önümüzdeki Eylül ayı ile birlikte yeni döneme merhaba demesi bekleniyor. Şimdi yeni dönem tarihi açıklanmadı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*