Türkiye için de önemli Xiaomi 12 serisinin küresel lansmanı yapıldı

Türkiye için de önemli Xiaomi 12 serisinin küresel lansmanı yapıldı
Türkiye için de önemli Xiaomi 12 serisinin küresel lansmanı yapıldı

Üç farklı modelden oluşan Xiaomi 12 serisi için beklenen küresel tanıtım yapıldı. Bu seriden en az bir telefon Türkiye’ye de gelecek.

Tüm detaylarına buradan ulaşabileceğiniz dikkat çekici özelliklere sahip Xiaomi 12 serisi, tam olarak 12X, 12 ve 12 Pro modellerinden oluşuyor ve bu cihazlar artık sınırlarını aşmış durumdalar. Şimdiye kadar Çin pazarına özel bırakılan telefonlar, küresel sürümleri ile teknik olarak aynı temeli sürdürmeye devam ediyor. Tasarımlarında çok ufak dokunuş farkları olan telefonlar, genel olarak oldukça güzel görünüyorlar. En önemli kısımlardan olan küresel fiyatlara baktığımız zaman ise 12X için 649 dolar, 12 için 749 dolar, 12 Pro içinse 999 d0lar fiyat açıklanıyor. Uzun süre Android güncellemesi alacak telefonlardan Xiaomi 12 Pro, diğerlerinden farklı olarak uluslararası garanti ile geliyor.

Telefonlardan en az bir tanesi hemen hemen kesin olarak Türkiye pazarına da getirilecek. Bu konuda Xiaomi Türkiye tarafından bir bilgi paylaşıldığı zaman bu haberi güncelleyeceğiz.

Bu arada ileride 12 serisine bir model daha dahil edilebilir. Son haftalarda sürekli olarak bir Xiaomi 12 Ultra gündemde ses getiriyor. 12 Pro üstüne konulacak ve periskop kamera gibi gelişmiş donanımlara sahip olacak Snapdragon 8 Gen 1 işlemcili telefon, yüzde 99 ihtimalle Türkiye pazarına getirilmeyecek cihazlar arasında bulunuyor.

Xiaomi 12 serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*