Sony Xperia ACE 3 için tasarım ve bazı özellikler ortaya çıkarıldı

Sony Xperia ACE 3 için tasarım ve bazı özellikler ortaya çıkarıldı
Sony Xperia ACE 3 için tasarım ve bazı özellikler ortaya çıkarıldı

Akıllı telefon pazarının geride kalan isimlerinden Sony, 2022’de de yeni telefonlar tanıtacak ve bunlardan birisi Sony Xperia ACE 3 olacak.

Sony Xperia 1 IV geçtiğimiz haftalarda OnLeaks tarafından sızdırılmış ve ses getirmişti. Daha sonra ise karşımıza daha altta yer alan orta üst seviye Sony Xperia 10 IV çıkarılmıştı. Şimdi ise Sony Xperia ACE 3 tasarımı karşımızda. Zoutons tarafından sızdırılan telefon, alt seviyede yer alıyor ve genel olarak çok beğenilmeyecek bir tasarımı benimsiyor. Temel ihtiyaçlara yönelik cihaz, görebileceğiniz üzere kalın çerçevelere, köşeli ve düz tasarıma ve selfie kamerasına ev sahipliği yapan büyük bir damla çentiğe sahip. Arkasında tek bir kamera yer alan telefon, parmak izi sensörünü yanında taşıyor. Kaynaklara göre 5,5 inç 60 Hz LCD ekran üzerine kurulan telefonun, arkasında 13 megapiksellik kamera yer alıyor, 3,5 mm kulaklık girişi de eksik edilmiyor.

Şimdilik işlemci gibi diğer detayları bilinmeyen Xperia ACE 3, kaynaklar henüz yüzde 100 emin değil ancak 300 dolar üstünde bir satış fiyatına sahip olabilir. Yakında daha detaylı hale gelmesi beklenen telefon, maalesef genel olarak bir heyecan yaratmıyor.

Sony akıllı telefonlar uzun zamandır Türkiye’de satılmıyor. Firma yeniden yapılanma kapsamında Türkiye dahil birçok pazarda telefon satmayı bıraktı ve bu durum 2022’de de değişmeyecek gibi görünüyor. Bu açıdan yeni telefonlar da Türkiye’ye gelmeyecektir.

Sony Xperia ACE 3 yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*