Sennheiser Momentum True Wireless 3 için geri sayım başladı; işte kulaklığın tanıtım tarihi

Sennheiser Momentum True Wireless 3 için geri sayım başladı; işte kulaklığın tanıtım tarihi
Sennheiser Momentum True Wireless 3 için geri sayım başladı; işte kulaklığın tanıtım tarihi

Piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklıklardan biri olan Sennheiser Momentrum True Wireless 2 sunduğu deneyimle bizden tam not almıştı.

Ses performansıyla beğenimizi kazanan modelin yeni versiyonu için geri sayım başladı. Sennheiser’ın paylaştığı habere göre Sennheiser Momentum True Wireless 3 nisan ayında tanıtılacak. Net olarak açıklanmasa da kulaklığın önümüzdeki ayın ortasında görücüye çıkması bekleniyor. Nisan veya mayıs ayında satışa sunulmasını beklediğimiz kulaklığın daha ufak bir gövdeye sahip olacağı konuşuluyor. Daha ufak bir gövdeye sahip olsa da kulaklığın daha uzun bir pil ömrü sunacağı ifade ediliyor. Aktif gürültü engelleme performansında da iyileştirme sunulmasını bekliyoruz. Ses performansında bir geliştirme olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor. Sennheiser Momentum True Wireless 3 modelinde ayrıca suya dayanıklılık konusunda da bir geliştirme görme ihtimalimiz var. Bir önceki modelde IPX4 sertifikası tercih eden Sennheiser yeni modelde daha dayanıklı bir kablosuz kulaklık sunabilir.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 için geri sayım başlamışken bir önceki model de çok iyi performans sunuyor

kulak içi kablosuz kulaklıklardan biri olan modelde 7 mm’lik sürücüler kullanılıyor. Tüm müzik türlerinde başarılı bir performans sergileyen kulaklık bir önceki modele göre 2 mm daha küçük. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle satın alınabilen kulaklık, Apt-X, SBC ve AAC kodeklere destek veriyor. Kulaklık pil performansında da iyileştirme vadediyor. Momentum True Wireless 2 kulaklığın yurt dışı fiyatının 300 dolar olduğunu hatırlatalım. Yeni modelin de benzer bir fiyattan sunulması bekleniyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Sennheiser (@sennheiser)’in paylaştığı bir gönderi

Haberde kullanılan görsel Sennheiser Momentum True Wireless 2’ye aittir

İlginizi çekebilir: Uçan otomobil modellerinin öncüsü

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*