Sadakatsiz’de muhteşem son! ‘Bu hikayede yanan Volkan oldu’

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, BBC’nin BAFTA Ödüllü dizisi ‘Doctor Foster’dan uyarlanan ‘Sadakatsiz’, heyecan dolu final bölümüyle ekranlara geldi. İki sezondur çarşamba akşamları Kanal D’de izleyici karşısına çıkan dizi, 60’ıncı bölümüyle veda etti. 

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen başrolleri paylaştığı; kadrosunda; Gözde Seda Altuner, Nazlı Bulum, Özge Özder, Alp Akar ve Tarık Emir Tekin’in yer aldığı Sadakatsiz final bölümünde Asya, Derin ve Volkan arasındaki savaşın nasıl bittiği ve kaybeden ismin Volkan olmasına sosyal medyaya damga vurdu.

Sadakatsiz’in final bölümünde; Volkan’ın kendisinden ayrılmak istediğini söyledikten sonra tutuklanmasıyla şoke olan Derin, öfkesini annesine yansıttı. Kızına iyice sinirlenen Gönül, “Senden utanıyorum. Adam, Asya’yı seviyorum” diyor dedi. Bu arada ceketini ve çantasını alan Derin, evden çıkınca Volkan’a gideceğini sanan Gönül, “Eğer gidersen seni affetmem” deyince, Derin de ona ben de seni affetmeyeceğim dedi.

Bir hışım evden çıkan ve sağlıklı düşünemeyen Derin, yolda giderken Asya’yı aradı. Ona uçurumdan düştükleri gün her şeyin bitmesi gerektiğini söyleyen Derin, oraya Volkan’a kavuşmaya gideceğini söyledi. Derin’in kendisine bir şey yapmasından korkan Asya ise daha önce birlikte kaza yaptıkları uçuruma doğru gitti. Aynı anlarda Derin’in Volkan’ın peşinden gelmediğini anlayan Onur, Asya’yı arayarak onların yanına gitti.

Derin’i atlamak üzereyken bulan Asya, onu atlamaktan vazgeçirmeye çalışırken Volkan’ın ikisini de sevmediğini söyledi. Ona inanmayan ve Volkan’a kavuşacağını söyleyen Derin, Asya kızının adını söyleyince geri adım attı. Yaptığı hamleyle Derin’i yanına çeken Asya, bunların geçeceğini ifade ederek ona sarıldı.

Çünkü Volkan, ne yaptıysa yalnızca kendine yaptı”, “Volkan gibi olan herkesin sonunun da Volkan gibi olmasını dilerim”, “Her şeye rağmen Volkan’a üzülmedim dersem yalan olur”, “İkisine de aşığım diyen Volkan’ın ikisi tarafından da terk edilmesi şoku”, “Volkan’ın da sonu Behlül gibi”, “Bu hikayede yanan Volkan oldu”, “İki kadın da esaretten kurtuldu”, “Volkan’ın bu halini görünce Bihter’in mezarında ağlayan Behlül aklıma geldi”, “Finalin en güzel yanı da Asya ile Derinin dost olması”, “Asya’yla Derin’in sonunda mutlu olması güzel ama keşke Volkan ölmeseydi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*