Saç Ektiren Murat Boz Son Halini İlk Kez Paylaştı!

Ünlü şarkıcı Murat Boz, geçtiğimiz aylarda yurt dışında saç ektirme işlemi yaptırmıştı. Ünlü şarkıcının son hali ise merak ediliyordu. Murat Boz uzun bir aradan sonra ilk kez son halini sosyal medya hesabından paylaştı. Murat Boz’un son haline beğeni ve yorum yağdı! 

İşte detaylar…

Ünlü şarkıcı Murat Boz, geçtiğimiz aylarda saç ekimi için Hollanda’yı tercih etmişti. Saç ektirmeden önce de Boz’un protez saç kullandığı iddia edilmişti.

Murat Boz, saç ektirme işleminden sonra ilk kez bu fotoğrafı paylaşıp işlemi gerçekleştirenlere ilgileri sebebiyle teşekkürlerini sunmuştu.

Daha sonra birçok kez şapkalı halini gördüğümüz Murat Boz, sosyal medya hesaplarından paylaşımlarına devam ediyordu. Yakışıklı şarkıcının her haline ise beğeni yağmaya devam ediyordu.

Murat Boz, uzun bir aradan sonra sosyal medyadan fotoğraflarını paylaştı. Boz, yeğeniyle paylaştığı fotoğraflarda yeni halini ilk kez paylaşmış oldu.

Bu tatlı paylaşıma ise beğeni ve yorum yağdı. Kullanıcılar “baba olman lazım” yorumlarında bulundu! ?

Murat Boz’un bu fotoğrafına birçok kişi nazar boncuğu koymayı ihmal etmedi! Çok haklı değiller mi? Fotoğraftan tatlılık fışkırıyor resmen! ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*