POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro için YouTube Premium hediyesi

POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro için YouTube Premium hediyesi
POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro için YouTube Premium hediyesi

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından birisi halini alan Xiaomi, POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro için YouTube Premium hediyesi duyurdu.

Xiaomi geçtiğimiz hafta YouTube Premium özelinde şu açıklamayı yapmıştı: “Xiaomi, seçili mevcut ve gelecek cihazlarda YouTube Premium’un uzatılmış ücretsiz deneme sürümünü sunmak için YouTube’la iş ortaklığına başladığını duyurdu. Bu ortaklıkla birlikte Xiaomi kullanıcıları, üç aya kadar YouTube Premium hesabını ücretsiz kullanabilecek. İş birliği, kapsam dahilindeki bölgelerde, kullanıcılara YouTube’un içeriklerine reklamsız ve çevrimdışı erişim sağlamaya olanak verecek. YouTube’un Premium avantajları arasında, kullanıcıların 80 milyondan fazla lisanslı şarkıya, ayrıca canlı performanslara, cover’lara ve remikslere sınırsız, reklamsız erişim sağlayabileceği Music Premium aboneliği de yer alıyor.”

İlk aşamada Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11T ve Xiaomi 11 Lite 5G NE için geçerli olan süreç, bugün gelen açıklamaya göre Türkiye’de de satılacak telefonlar POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro için de geçerli olacak. Aktarıldığı kadarıyla bu telefonlar için üç değil iki aylık ücretsiz YouTube Premium verilecek ve hediye global olarak sunulacak.

Türkiye’de uzun zamandır satın alınabilir olan YouTube Premium paketi, özellikle platformdaki reklamları kaldırıyor olmasıyla seviliyor. Servis şu an Türkiye’de aylık 16,99 TL‘ye elde edilebiliyor. Yıllık plan ise 169 TL seviyesinde.

POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro hamlesi yanında bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*