Özge Ulusoy hukuk mücadelesini kazandı!Babasının ölümünden sonra tehdit edildiğini söyleyen…


Ankara’da geçirdiği trafik kazasında babası Haydar Ulusoy’u kaybeden ünlü model Özge Ulusoy isyan etmişti.. Kaza ile ilgili süreci sıkı sıkıya takip ettiğini her fırsatta dile getiren Ulusoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tehdit mesajları aldığını söylemişti. Ulusoy, babasının ölümünün ardından takipçisi olduğu hukuk mücadelesini kazandı.

Babası emekli Albay Haydar Ulusoy‘u Ankara‘da karşıdan karşıya geçerken bir aracın çarpması sonucunda kaybeden ünlü model Özge Ulusoy, çıktığı bir ana haber bülteninde süreci yakından takip ettiğini ve olayın kaza değil cinayet olduğunu ileri sürmüştü. Babasını kaybetmenin acısıyla savaşan ünlü model son olarak yaptığı paylaşımla tehdit edildiğini söyleyerek isyan etmişti. Babasının ölümüyle ilgili dava sürecinin yakın takipçisi olduğu her fırsatta dile getiren Ulusoy, hukuk mücadelesinin galibi oldu.

Özge Ulusoy

SÜRÜCÜ KUSURLU ÇIKTI

Babasının ölümünün ardından “O sürücü babama yaya yolunda çarptı. Üstelik 100 kilometre hızla… Kaza yerinde fren izi bile yoktu. O sürücünün peşini bırakmayacağım” diyen Özge Ulusoy, Cuma günü görülen duruşmada hukuk mücadelesinin ilk aşamasının galibi oldu. Kazayla ilgili görülen duruşmada, toplanan delillerden sonra bilirkişi raporu mahkemeye sunularak Haydar Ulusoy‘un kusursuz, çarpan sürücünün ise asli kusurlu olduğu ortaya çıktı. “Babam için adalet” diyen Ulusoy, bundan sonraki süreçte de babasına çarpan sürücünün hak ettiği cezayı alması için elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi.

Özge Ulusoy hukuk sürecini kazandı

NE OLMUŞTU?

KAZAYLA İLGİLİ KORKUNÇ BİR DETAY AÇIKLAMIŞTI!

Olayın bir kaza değil cinayet olduğunu her fırsatta dile getiren Ulusoy, sosyal medya hesabı üzerinden geçtiğimiz ay yaptığı paylaşımda “Babam hayatı boyunca kurallara riayet eden biriydi. Askerde havacı, füzeci albay rütbesi vardı ve ömrü boyunca askeri hakimlik yaptı ve kendisi hak, hukuk, adalet için ülkesi ve milleti için bir ömür çalıştı ve savaştı. 4 Aralık Pazar günü saat 14:05 sıralarında bir jip babama yaya geçidindeyken çarpıp onu öldürdü. Babam yaya geçidinden geçerken bu jip 100 Km’den daha yüksek bir hızla ona vurdu. Üzüntümüz tarifsiz ve çok büyük. Maalesef üzüntümüzü daha da derinleştiren detaylar var! Bu detaylardan biri de çarpan aracın frene bile basmamış olması! Bunu tekrar edeceğim! Araç frene bile basmamış. Fren izi yok! Bu korkunç bir olay, düşündükçe kanım donuyor. Frene basmamak ne demek?” ifadelerini kullanarak kazayla ilgili korkunç detayı açıklamıştı.

Özge Ulusoy

“TEHDİT MESAJLARI ALIYORUM”

Sosyal medya hesabından babasının ölümüyle ilgili detayları sık sık paylaşan ve süreci yakından takip ettiğini söyleyen Ulusoy bu sefer yaptığı paylaşımla tehdit edildiğini söyleyerek isyan etmişti. Ulusoy kendisine gelen “Vicdansız sensin. Ukala ne haddine senin herkese iftira atmak. Ben Elif’in dayısıyım. Haddini bil artık. Bilmezsen ben sana bildiririm hadsiz seni” mesajlarını sosyal medya hesabından “Bak sen bir de bana haddimi bildirecekmiş. Babamı öldürüp türlü yalanlar söylemişsiniz. Ben gerçeği söyleyip babamın hakkını arayıp adalet isteyince bir de tehdit ediyorsunuz? Sen kimsin ha kimsin? Allah’ım sen bizleri koru bu insanlardan korkunç! Hala şoku ve korkuyu atamıyorum üzerimden. Tehdit etmek nedir ya?” ifadelerini kullanarak paylaşmıştı.

Özge Ulusoy tehdit mesajları

Özge Ulusoy tehdit mesajları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül’ün o konuşması yürek yaktı! Doğum gününde milyonlar ağladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir