Merakla beklenen Star Wars: Obi Wan Kenobi dizisinin ilk fragmanı yayında [Video]

Merakla beklenen Star Wars: Obi Wan Kenobi dizisinin ilk fragmanı yayında [Video]
Merakla beklenen Star Wars: Obi Wan Kenobi dizisinin ilk fragmanı yayında [Video]

Türkiye’ye de giriş yapmaya hazırlanan Disney+, Star Wars hayranlarının merakla beklediği Star Wars: Obi Wan Kenobi dizisinin ilk fragmanını paylaştı.

Bizim de heyecanla beklediğimiz dizinin başrolünde serinin daha önceki filmlerinde de başrolde olan Ewan Mc Gregor yer alıyor. Dizide ayrıca bir sürpriz de var. Star Wars evreninin ikonik karakterlerinden Darth Vader‘ın da dizide olacağı belirtiliyor. Daha önceki filmlerde Darth Vader karakterini canlandıran Hayden Christensen de dizide karşımıza çıkacak. Star Wars gezegeninin anlatıldığı The Mandolorian’ı da yöneten Deborah Chow, Obi Wan Kenobi projesinde de yönetmen koltuğuna oturuyor. 2005 yılında vizyona giren Star Wars: Revenge of The Sith’teki olaylardan 10 yıl sonrasını konu alan dizide Ewan Mc Gregor ve Hayden Christensen haricinde Rupert Friend, Kumail Nanjiani, Joel Edgerton ve Benny Safdie gibi isimler de bulunuyor. Disney+’ın en iddialı yapımlarından birisi olacak dizi, 25 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacak. Serinin ilk filmi ”Star Wars: A New Hope”un 45.yıl dönümünü kutlamak için bu tarihin seçilmiş olduğunu da söyleyelim.

Star Wars: Obi Wan Kenobi dizisinin yayınlanacağı Disney+ çok yakında Türkiye’de

Ocak ayının sonunda yapılan duyuruda Disney+’ın yaz aylarında Türkiye’de hizmete gireceği açıklanmıştı. Disney+, bu yaz 42 ülke ve 11 yeni bölgede hizmete girmeye hazırlanıyor. Yayına başlayacağı ülkeler arasında Türkiye ile birlikte Güney Afrika, Polonya ve Birleşik Arap Emirlikleri de yer alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*