MasterChef yarışmacısı Gülistan Şalk yalan mı söylüyor

MasterChef programında jüri üyeleri ile diyalogla gündem olan Gülistan Şalk isimli yarışmacının söyledikleri, bir Twitter kullanıcısı tarafından yalanlandı. Mehmet Şef ile olan konuşmasında telefonu ve sosyal medya hesabı olmadığını söyleyen Gülistan Şalk, arkadaşları tarafından da ihanete uğradığını söylemişti.

Ancak Twitter üzerinden ‘Gulistansalkifsa’ isimli bir Twitter hesabının ortaya attığı iddialar kafaları karıştırdı.

Yarışmacılardan biri olmak için elemelerde gördüğümüz Gülistan Şalk, cep telefonu kullanmadığını ve arkadaşları konusunda hayal kırıklığına uğradığını söyleyerek hem jüriler hem de izleyenler tarafından dikkat çekmişti.

Anlattıklarıyla sosyal medyada gündem olan yarışmacı, bir Twitter kullanıcı tarafından yalancılıkla itham edilerek tepki çekti.

“Gulistansalkifsa” adındaki Twitter kullanıcısı, paylaşmış olduğu tweetlerle Gülistan Şark’ın yalan söylediğini ifade ederek tüm bunları reyting almak için yaptığını iddia etti.

Mynet’in haberine göre paylaşmış olduğu bir dizi tweette “Benim üstümden yalanlarla yeterince reyting kastın ama olay benden de çıktı artık bunca insana yalan söylemeye utanmıyor musun?” şeklinde ifadelere yer veren kullanıcı, yarışmacının telefon kullanmadığını söylediği halde kullandığına dair bir fotoğraf da paylaştı.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*