Masterchef yarışmacısı Atike’den şok eden itiraflar! Müsabakaya katılınca başına gelenleri ağlayarak anlattı

Acun Medya tarafından TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan reyting rekortmeni yemek yarışı Masterchef’in sevilen yarışmacılarından biri olan Atike’nin başından geçenler ekran başındakileri kedere boğdu.

2018 yılından bu yana TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan yarışta yaşananlar ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı.

Masterchef’in sevilen yarışmacılarından biri olan Atike, programın geçtiğimiz günlerdeki kısmında yarışa katıldığı için işten atıldığını anlattı.

Birbirinden başarılı pek çok yarışmacı birincilik için ter döktüğü programda Atike Bozkaya’nın anlattıkları duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

“İŞTEN ÇIKARILDIĞIMI TELEFONUMA GELEN İLETİYLE ÖĞRENDİM”

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın heyet üyeliğini üstlendiği programda geçtiğimiz günlerde yarışmacılardan Atike’nin yapmış olduğu bir itiraf toplumsal medyada gündem oldu.

Balık temizlerken, MasterChef’e katıldığı için işten atıldığını itiraf eden Atike, şefleri hayli şaşırttı. İşten çıkarıldığını telefonuna gelen bildiriyle öğrendiğini kaydeden Atike, “Döndüğümde işten çıkarıldığımı öğrendim. Ben de krizi fırsata çevirdim. Kasap gezdim, balıkçılarla çalıştım. Esnaf kızı oldum. Dönercilerin yanına girdim çalıştım. İşten çıkarıldığımı telefonuma gelen iletiyle öğrendim” diye konuştu.

Dikkat eksikliği yaşadığını ve özel bir ilaç kullandığını da lisana getiren Atike, “Hem ruhsal hem de fizikî olarak her türlü hazırım. Yapılabilecek her şeyi yaptım.” dedi.

Atike’nin bu durumu karşısında ise Somer Şef ‘İşten çıkarılmışsın, hala mutlusun’ yorumunda bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*