JBL imzalı yeni kablosuz kulaklıklar Türkiye’de; işte kulaklıkların öne çıkan özellikleri

JBL imzalı yeni kablosuz kulaklıklar Türkiye’de; işte kulaklıkların öne çıkan özellikleri
JBL imzalı yeni kablosuz kulaklıklar Türkiye’de; işte kulaklıkların öne çıkan özellikleri

JBL yeni kablosuz kulaklık modellerini Türkiye’de satışa sundu. JBL Wave 200 TWS, Wave 300 TWS ve Tune 130NC TWS olarak adlandırılan kulaklıklar tasarımları ve farklı renk seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Satışa sunulan ilk model Wave 200 TWS, 8 mm’lik sürücüyle geliyor. Deep Bass ses özelliğine destek veren bu sürücü güçlü bir ses deneyimi vadediyor. Kulaklıklarda 5 saat, kutuda ise 15 saatli pil ömrü sunuluyor. Kulaklıkta IPX2 sertifikası da bulunuyor. Bu sayede su ve tee karşı dayanıklı olan kulaklık toplam 20 saat kullanım süresine sahip.

JBL’in bir diğer kulaklığı Wave 300 TWS. Kulaklık 15 dakika şarj edildiğinde 1 saatlik kullanım olanağı sağlıyor. Bu model de ise 12 mm’lik sürücü bulunuyor. Diğer modelde olduğu gibi kulaklıkta IPX2 sertifikası da bulunuyor. Wave 300 TWS, siyah, beyaz, mavi ve pembe renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Bünyesinde barındırdığı dört adet mikrofonla göze çarpan JBL Tune 130NC TWS, daha kaliteli görüşmeler yapılmasına imkan tanıyor. Pure Bass Sound özelliğine de sahip olan kulaklık tam dolu pille 40 saatlik kullanım süresi sunuyor. Gürültü engelleme özelliğiyle arka plandaki gürültüyü azaltabilen kulaklıkta Smart Ambient özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar çevrelerindeki sesi duyabiliyor.

JBL imzalı kablosuz kulaklıklar özellikleriyle dikkat çekiyor

JBL Tune 130NC TWS, gürültü engelleme teknolojisi etkinken 24 saat müziği dinleme imkanı vadediyor. 10 dakikalık hızlı şarj özelliği ile 2 saatlik kullanım süresi sağlayan kulaklık IPX4 sertifikasıyla suya ve tere karşı da dayanıklı. Tune 130NC modelinin fiyatı 1.399 TL. Wave 300 ve Wave 200 TWS kulaklıkların Türkiye fiyatları henüz belli değil.

Yeni iPhone SE yanında bu da dikkatinizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*