Hoşluk kraliçesinin gizemli ölümü! Bademciklerini aldırmak isterken bakın ne oldu? Şimdi 27 yaşındaydı

Brezilya’nın 27 yaşındaki eski hoşluk kraliçesi Gleycy Correia, bademciklerini aldırmak isterken canından oldu. Corriea, 77 günlük ağır bakım sonrası ailesini ve sevenlerini yasa boğdu. Hoşluğu ile en çok konuşulan modeller ortasında olan kraliçe bademcik ameliyatına girdiği sırada bakın neler yaşadı? İşte Gleycy Correia’yı mevte götüren müthiş ayrıntı.

AMELİYAT SIRASINDA ÖNEMLİ KAN KAYBI

Eski Brezilya hoşluk kraliçesi olan ve şimdi 27 yaşındaki Gleycy Correia, bademciklerini aldırmak için ameliyat masasına yattı. Bademcik ameliyatına giren Gleycy Correia, ameliyat masasında hayatını kaybetti. Argümanlara nazaran başarılı model ameliyat sırasında önemli kan kaybı yaşamış ve kalp krizi geçirmişti. Kalp krizi sonrası ağır bakıma alınan Correia’nın 2 aydır ağır bakımda olduğu öğrenildi. 2 aylık hayat çabasını 20 Haziran’da kaybeden Correia’nın mevti sevenlerini yıktı.

2 AYDIR YOĞUM BAKIMDAYDI

Kan kaybı ve kalp krizi sonrası 2,5 aydır ağır bakımda olan hoşluk kraliçesi Correia verdiği çabayı kaybetti. 2018 Brezilya Hoşu Gleycy Correia’nın ailesi, genç bayanın vefatını 20 Haziran’da Instagram hesaplarından duyurdu.

TIBBİ KUSUR YÜZÜNDEN Mİ ÖLDÜ?

Güzel modelin mevti herkesi yasa boğarken arkadaşları ve ailesi ise Gleycy Correia’na hakkında toplumsal medyadan açıklama yaptı. Hayatını kaybeden hoş modelin arkadaşları vefat sebebinin yanlış tedavi olduğunu sav etti. Aile dostu Jak Abreu, toplumsal medyadan yayınladığı bir gönderiyle ünlü modelin yanlış müdahale yüzünden hayatını kaybettiğini söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*