Gigabit hız sunan bütçe dostu yönlendirici: Mercusys AC12G

Gigabit hız sunan bütçe dostu yönlendirici: Mercusys AC12G
Gigabit hız sunan bütçe dostu yönlendirici: Mercusys AC12G

TP-Link’in bütçe dostu ağ markası Mercusys, yeni yönlendiricisini Türkiye’de satışa sundu. Gigabit bağlantı desteğiyle dikkat çeken yönlendirici Mercusys AC12G olarak adlandırılıyor.

Cihaz hem kablolu hem de kablosuz bağlantıda yüksek hız vadediyor. AC Wi-Fi desteği sunan cihaz her iki bantta toplam 1.2 Gigabit/saniye hızlara ulaşabiliyor. Cihazın bağlantı noktasına bakıldığında biri WAN olmak üzere 4 adet Gigabit Ethernet girişi mevcut. Bu girişlere kablo ile ağa bağlanabilen PC, oyun konsolu ve set üstü kutular bağlanabiliyor. Yönlendiricide bununla birlikte çift bantlı Wi-Fi ve 2×2 MIMO teknolojisi yer alıyor. Bu bağlantı özellikleri birden fazla cihazın kablosuz iletim verimliliğini artırıyor. Mercusys AC12G, aynı anda maksimum 60 cihaza kadar kablosuz bağlantı desteği sağlıyor.

Uygun fiyatlı yönlendirici arayanlara: Mercusys AC12G

Yönlendiricide IPTV desteği de bulunuyor. Mercusys AC12G, gelişmiş teknolojiler sayesinde video akışlarının belirli bir gigabit LAN girişinden yapılmasını sağlayarak yüksek çözünürlüklü videoları optimize ediyor. Yönlendirici sahip olduğu dört adet haricin anten ile geniş bir kapsama alanı sunuyor. Yönlendiricide aynı zamanda misafir ağı özelliği de yer alıyor. Yönlendiricinin Türkiye’deki fiyatı ise 40 dolar.

Bu iddialı elektrikli bisiklet motoru yanında bu da ilginizi çekebilir: Uçan otomobil modellerinin öncüsü

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*