Gelinim Mutfakta yarışında büyük sürpriz! Yarışana değil, başvurana altın…

Yayınladığı günden itibaren 4 defa sunucu değiştiren Gelinim Mutfakta yarışı, heyecan dolu yeni kısımlarla devam ediyor.

Gelinim Mutfakta müsabakası bu sene Demet Akalın ile devam ediyordu Akalın’ın müsabakayı bırakmasının akabinde, sunuculuğu Nursel Ergin yapmaya başladı.

1980 doğumlu Nursel Ergin, Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var Mısın Yok Musun” isimli müsabaka programıyla tanınan bir isim oldu.

Kariyerine oyunculukla başlayan Nurseli Engin, yarışın akabinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Cam Kırıkları isimli dizide Suna karakterini canlandırdı.

Yarışmadan sonra çeşitli projelerden teklif alan Engin, gösterdiği performans ve başarısıyla ekranların sevilen yüzü oldu.

Nursel Ergin, şimdilerde ise Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfakta isimli müsabakasını sunuyor.

Heyecanlı anlara sahne olan yarışta gelin adayları, gün birincisi olmak ve çeyrek altını almak için kıran kırana bir çaba sergiliyor.

Yarışmacı adayları da kazanacak…

Sezon finaline girecek olan Gelinim Mutfakta yarışı yeni dönem için ön hazırlıklarına başlıyor.

Gelinim Mutfakta artık yarışmacılarına değil, yarışmacı adaylarına da kazandıracak.

11. 22. ve 33. bireye çeyrek altın…

Yeni dönem için programa müracaat yapıp, mülakatlara katılan 11. 22. ve 33. olan şahıslara birer çeyrek altın armağan edilecek.

Yayınlanan fragmanda şu tabirler yer aldı:

“Gelinim Mutfakta artık yalnızca yarışmacılarına değil yarışmacı adaylarına da kazandırıyor. Müracaat yapıp mülakata katılan 11. 22. Ve 33. Şahsa 1 adet çeyrek altın armağan.Sizde çabucak müracaat yaparak çeyrek altın kazanma talihi yakalayabilirsiniz”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*