Fotoğraflara emoji ekleyebilen iOS uygulaması: MaskerAid

Fotoğraflara emoji ekleyebilen iOS uygulaması: MaskerAid
Fotoğraflara emoji ekleyebilen iOS uygulaması: MaskerAid

Bugün sizlere iOS kullanıcılarının kullanabileceği ücretsiz bir uygulamadan söz etmek istiyoruz. MaskerAid isimli bir uygulama fotoğraflara hızlı ve kolay bir şekilde emoji eklemeye olanak sağlıyor.

Makine öğreniminden yararlanan uygulama kullanıcıların yüzlerini otomatik olarak algılayabiliyor. Uygulama algılanan herhangi bir yüzün üzerine otomatik olarak emoji yerleştirebiliyor. Uygulama yüz haricinde dilediğiniz yere emoji eklemeye de imkan tanıyor. Casey Liss isimli bir geliştiricinin imzasını taşıyan uygulama çocukların yüzlerini gizlemek amacıyla tasarlanmış durumda. Uygulama biraz önce de belirttiğimiz gibi ücretsiz olsa da bu gülen yüzlü emoji seçeneği için geçerli. Uygulamada tüm yüz ifadelerini kullanmak istiyorsanız 49,99 TL ödemeniz gerekiyor. Kullanıcılar fotoğraflarına yüz ifadeleri ekledikten sonra uygulamanın sağ alt tarafında bulunan ikona tıkladıklarında hazırlanan fotoğrafları kaydedebiliyor. Bu alan üzerinden hızlı bir şekilde farklı uygulamalara da hızlı bir şekilde paylaşım yapılabiliyor.

MaskerAid ile fotoğraflara hızlı bir şekilde emoji eklemek mümkün

Fotoğraf üzerinden yüz ifadelerini kaldırmak ise çok kolay. Emojinin üzerine tıkladıktan sonra sol alt tarafta bulunan çöp kutusuna tıklamak yeterli oluyor. Fotoğrafa yeni bir yüz ifadesi eklemek için ”+” tuşuna basarak işlem gerçekleştirilebiliyor. Bir fotoğrafa çok sayıda yüz ifadesi de eklenebiliyor. iOS platformunda yer alan uygulamayı haberin devamındaki bağlantı sayfası üzerinden mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Uçan otomobil modellerinin öncüsü

MaskerAid

MaskerAid

Fiyat ÜcretsizBoyut 3 MBYükle App Store

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*