Dünya genelinde en hızlı büyüyen 5G akıllı telefon markası belli oldu

Dünya genelinde en hızlı büyüyen 5G akıllı telefon markası belli oldu
Dünya genelinde en hızlı büyüyen 5G akıllı telefon markası belli oldu

Realme kürsel çapta en hızlı büyüyen 5G akıllı telefon markası oldu. Şirket, 20 küresel pazarda 5G akıllı sevkiyat oranı açısından ilk 5’te yer alıyor.

Şirket, sektörde de 5G teknolojisini ulaşılabilir hale getirme konusunda liderliğe oturdu. Counterpoint Research araştırma raporuna göre şirketin 5G sevkiyatı 2021’in dördüncü çeyreğinde yıllık yüzde 165 büyüme oranı gösterdi. Şirketin başarıya ulaşmasında Realme 8 ve Realme GT modelinin katkısının büyük olduğu belirtiliyor. Belirttiğimiz bu modeller İtalya, İspanya, Fransa, Birleşik Karallık ve İsviçre gibi Batı Avrupa ülkelerinde büyük ilgi gördüğü ifade ediliyor. Şirketin 5G teknolojisine destek veren telefonlarının Batı Avrupa haricinde Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Asya Pasifik gibi bölgelerde de iyi bir performans sergilediği dile getiriliyor. Hızlı şarj teknolojisiyle göze çarpan Realme 8 ailesiyle ilgili detaylar buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Realme konu hakkında açıklamada bulundu

Şirketin kurucusu ve CEO’su Sky Li ”Elde ettiğimiz bu başarı, 5G’nin ulaşılabilir olması hedefimiz doğrultusunda çalışmaya olan bağlılığımızı pekiştiriyor. Yükselen bir teknoloji markası olan realme, her zaman dünya çapındaki genç kullanıcıları 5G gibi en son teknolojileri deneyimlemeye teşvik etmeye kendini adamıştır ve küresel anlamda geleceğe hazır cihazlar sunmaya devam edecektir” dedi.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*