Cardi B’nin son pozları sosyal medyada gündem oldu

Cardi B ile 30 yaşındaki Offset, sahnede nişanlanmalarından bir ay sonra, Eylül 2017’de, gizlice evlenmişti. Kızları Kulture Temmuz 2018’de dünyaya gelmişti.  İlişkilerini bir dargın bir barışık yaşayan, birden fazla defa ayrılıp yeniden bir araya gelen şarkıcı çift, ikinci çocukları olacağını haziran ayında gerçekleşen BET Ödülleri’ne kadar gizli tutmuştu.

29 yaşındaki Cardi B, geçtiğimiz eylül ayında Instagram hesabından bir fotoğraf yayınlayarak doğum haberini takipçileriyle paylaşmıştı. Fotoğrafta hastane yatağında kucağında bebeğiyle görülen Cardi B’nin yanında eşi ve çocuklarının babası Offset de bulunuyordu.

ESTETİK İDDİALARINA YANIT

Doğum yaptıktan kısa bir süre sonra katıldığı bir etkinlikte vücudunu saran kırmızı bir elbise giyen Cardi B’nin, doğumun ardından kısa sürede forma girmiş olması gözlerden kaçmamıştı.

Bu durum takipçileri tarafından, “Bebeğini dünyaya getirir getirmez hemen estetik yaptırıp, yağ aldırmış.” yorumlarının yapılmasına yol açtı. Ünlü rapçi, hakkında çıkan iddiaların ardından konuyla ilgili açıklama yapmıştı.

Herkesin kendisine yağ mı aldırdığını yoksa karnını mı gerdirdiğini sorduğunu belirten Cardi B, “Doğum yaptıktan hemen sonra estetik operasyon geçiremezsiniz, özellikle de ben…” demişti.

TAKİPÇİLERİNİ CESARETLENDİRDİ

Doğum sonrası değişen fiziksel görüntüsünü de gözler önüne seren Cardi B, kendisi gibi bebek dünyaya getirdikten sonra forma girmeye çalışan takipçilerine de cesaret vermişti.

Zaman zaman sosyal medya hesabından en doğal hallerini paylaşan şarkıcı, geçtiğimiz yıllarda yataktan kalktıktan kısa süre sonra çektiği bir videoyu takipçileriyle paylaşmıştı.

Cardi B paylaşımına; “Bu, uyandıktan 20 dakika sonra benim yüzüm: Filtre yok, saçlarımı taramadım, dudaklarıma parlatıcı sürdüm, hepsi bu” notunu düşmüştü.

HEM FİLTRELİ HEM FİLTRESİZ HALİNİ PAYLAŞTI

Attığı her adım gündem olan ünlü şarkıcı, bu kez de Instagram hesabında bir filtreli bir de filtresiz iki pozuna yer verdi. Cardi B’nin, üzerinde aynı kıyafetle aynı yerde çektirdiği pozlarından filtreli olanda ünlü isim kusursuz görünüyordu.

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Fakat gerçek adı Belcalis Almanzar olan ünlü şarkıcının filtresiz paylaşımında;  bacaklarındaki selülitler ve çatlaklar dikkat çekti. İki çocuk annesi Cardi B’nin bu paylaşımına 136 milyon takipçinden de çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Birçok takipçisi onun her haliyle iyi göründüğünü belirtti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*