Burcunuza Yeterli Gelenler! İşte Kendinizi Keyifli Hissedeceklerinizin Listesi

KOÇ BURCUNA ÖNERİLEN AKTİVİTE: KENDİNİZ İÇİN SANAT YAPIN

Zodyakın ateşli kendi kendine marşı olarak, tutkularınızı dünyayla paylaşmaya her vakit heveslisiniz. Ayrıyeten yanma riskiniz de var. Bu eğilimle uğraş etmek için özel bir yaratıcı uygulama uygulayın. Günlük tutmayı, şiir yazmayı yahut görsel sanatlar yapmayı tercih ediyor olsanız da, sistemli yaratıcı tefekkür, ilham ve onaylama için içe dönmenizi teşvik edecektir. Bu kuvvetli vakitlerde, kendi zevkiniz için sanat yapmak küçük lakin derin bir isyandır.

BOĞA BURCU İÇİN ÖNERİLEN AKTİVİTE: YÜRÜYÜŞE ÇIKIN

Bu şehvetli Dünya burcunda doğanlar, son derece dokunsaldır, lakin sabit tabiatınız sizi zihinsel yahut fizikî olarak uzun mühlet tıpkı yerde tutabilir. Yoga, esneme yahut yürüme üzere nazik, kasıtlı hareket biçimleri, atalet oluşturmanın ve sakin enerjiyi hür bırakmanın mükemmel yollarıdır. Bu süreçte ne kadar çok eğlenirseniz o kadar uygun – zevk arayan, Venüs tarafından yönetilen kalbiniz size teşekkür edecek.

İKİZLER BURCU İÇİN ÖNERİLEN AKTİVİTE: TABİAT İLE YİNE TEMAS KURUN

Bu yarış kanılarını susturamıyor musunuz? Dikkatli bir tabiat yürüyüşü ile karakteristik merakınızı sarfiyatın. Kuş gözlemciliğinden yiyecek aramaya ve mahallenizdeki flora ve faunayı basitçe gözlemlemeye kadar , seçenekler – ve keşfedilecek potansiyel tavşan delikleri – sonsuzdur.

YENGEÇ BURCU İÇİN ÖNERİLEN AKTİVİTE: BİR ARKADAŞINIZI KONUK EDİN

Ay tarafından yönetilen bir konut sahibi, yaratık konforunu takdir ediyor ve konut olarak isimlendirdiğiniz alanı güneş dünyamızdan bir sığınak olarak görüyorsunuz. Neden bir yemek ya da bir ortaya gelme toplantısı için sevdiğiniz birini iç kutsal alanınıza davet etmiyorsunuz ? İnançlı bir alanda muteber bir sırdaşın kazanan kombinasyonunun, o yengeç pençelerini gevşetmenize ve kırılganlığın uygunlaştırıcı gücünü deneyimlemenize müsaade verdiğini görebilirsiniz.

ASLAN BURCU İÇİN ÖNERİLEN AKTİVİTE: YALNIZ BİR GECE PLANLAYIN

Kendine güvenen ve karizmatik, çoklukla partinin hayatısın, bu yüzden etrafındakiler seni sonsuz bir güneş ışığı kaynağı olarak görebilir. Gerçekte, herkes üzere fizikî ve duygusal rezervlerinizi yenilemeniz gerekir. Konutta yalnız bir gece geçirmek için biraz vakit ayırın ve ister mesken üretimi bir yemek , ister en sevdiğiniz restorandan paket servis olsun, size rahatlık getiren yiyeceklerle kendinizi beslediğinizden emin olun.

BAŞAK BURCU İÇİN ÖNERİLEN AKTİVİTE: GERÇEK CÜMBÜŞÜN TADINI ÇIKARIN

Merkür’ün tesiri sizi dikkatli ve analitik kılıyor ve bu marifet setini kamusal ömrünüzde bir onur rozeti üzere taşıyorsunuz. Bununla birlikte, gevşeme vakti geldiğinde, uğraş eder ve eleştirel gözünüzü içe yanlışsız yönlendirirsiniz. Bunu eğlenmek için müsaade kağıdınız olarak kabul edin. Uzaktan seyrettiğiniz o akıllara sakinlik veren realite TV gösterisini çok derecede izleyin yahut başucu masanızdaki fantastik romana göz atın. Dinlenme, kazanman gereken bir şey değil, kelam veriyorum.

TERAZİ BURCU İÇİN ÖNERİLEN AKTİVİTE: ALANINIZI DÜZENLEYİN

Estetik açıdan beğenilen ve maksatlı olan her şeye bedel veriyorsunuz, lakin havadar tabiatınız ekseriyetle dikkatinizi milyonlarca bir istikamete dağıtıyor. Alanınızı ve eşyalarınızı düzenlemek için vakit ayırarak kendinizi merkezleyin. Birçok insan bu aktiviteyi rahatlatıcı bulmayacaktır, lakin bedelli eşyalarınızı takdir etme ve mesken olarak isimlendirdiğiniz alanı güzelleştirme fırsatından mutlu kalacaksınız.

AKREP BURCU İÇİN ÖNERİLEN AKTİVİTE: KENDİNİ YETERLİ BİR KİTABA BIRAK

Sabit bir Su işareti olarak, yüzey düzeyindeki her şeyden hoşlanmamaya hazırsınız. İlginizi çeken bir bahisle ilgili sürükleyici, düşündürücü bir kitap yahut podcast kısmı ile derinlere inme gereksiniminizi onurlandırın . Cins yahut ortam unsur kadar değerli değildir. Sevgili Akrep, sana vurduğunda nitekim vurur.

YAY BURCU İÇİN ÖNERİLEN AKTİVİTE: RİTÜEL BİR DENEY YAPIN

Anlam ve gaye için can atıyorsunuz, lakin değişken bir Ateş işareti olarak, o anda ilginizi çeken parlak yeni şeyin peşinden koşarsınız. Hoşunuza giden bir şey etrafında tertipli bir ritüel geliştirmeyi deneyin. Bu, dolunay etrafında aylık bir günlük tutma seansı üzere woo-woo yahut haftalık bir kahve molası üzere topraklanmış olabilir . Kıymetli olan, kendinize bir kelam vermek ve onu tutmaktır – tekrar, tekrar ve tekrar.

OĞLAK BURCU İÇİN ÖNERİLEN AKTİVİTE: SALLA

En son ne vakit sahiden, nitekim hür bıraktın? Bu bir okuma değil, sevgili Oğlak. Bu yalnızca içsel Dünya burcunuzu kucaklamanız ve hayatı entelektüelleştirmek yerine deneyimlemeniz için bir davettir. Sen yaşayan, nefes alan bir varlıksın. Bu başlı başına kutlamaya paha, bu yüzden seçim özgürlüğünüzü alın ve dans edin.

KOVA BURCU İÇİN ÖNERİLEN AKTİVİTE: KENDİNİZİ ŞIMARTIN

Havadar Kovalar, zodyakların yardımseverleri olarak klişeleşmişlerdir, lakin bunun bir klişe olmasının bir nedeni vardır: Vaktinizin birçoklarını arkadaşlarınıza, ailenize yahut daha geniş bir topluluğa hizmet ederek diğerlerine harcarsınız. Onarıcı dinlenmenin faydasına, bu itinası ve dikkati içe yönlendirmeyi deneyin. Büsbütün kendiniz için bir şeyler yapmak için yola çıkın – bir masaj yaptırın ya da yalnız bir akşam yemeği randevusuna gidin. Anlamsız geliyorsa gerilim yapmayın. Bütün problem bu.

BALIK BURCU İÇİN ÖNERİLEN AKTİVİTE: ALIŞKANLIKLARI TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN

Bu değişken su burcunda doğanlar, hayatı daima bir gelgit olarak tecrübeler. Doğal ritminizi onurlandırmak için ruh halinizin, hareketlerinizin yahut günlük rutinlerinizin özel bir kaydını tutmayı düşünün. Vaktinizi nasıl harcadığınıza ve bunun size nasıl hissettirdiğine dair yapılandırılmış müşahede, iç görü sunabilir ve kendini kabul etmeyi teşvik edebilir, bu duygusal dalgaların derinliklerine boyun eğmek yerine onları sürmeniz için sizi güçlendirebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*