Bir ilke imza atan yerli araç uygulaması: Rabam

Bir ilke imza atan yerli araç uygulaması: Rabam
Bir ilke imza atan yerli araç uygulaması: Rabam

Kısa bir süre önce paylaştığımız bir haberde oto eksperiz uygulamasından söz etmiştik. Bu haberin ardından yeni bir araç uygulamasından bahsetmek istiyoruz. Yeni nesil yerli araç uygulaması Rabam indirmeye sunuldu. Türkiye’nin ve dünyanın ilk yeni nesil araç uygulaması olan uygulama, araç sahiplerine bakım, muayene, araç yıkama, mini hasar onarımı, ekspertiz, akaryakıt ve lastik değişimi gibi hizmetler sunuyor.

Kullanıcılar Rabam uygulaması ile kapıdan kapıya hizmet alabiliyor. Kullanıcılar bununla birlikte araçlarının nerede olduğunu ve kaç kilometre hızla ilerlediğini de anlık olarak takip edebiliyor. Uygulama kullanıcıların Rabam’ın belirtlediği yetkili servis noktalarından hizmet alıyor. iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak yayınlanan uygulama dijital asistanlık hizmeti ile araçların muayene ve yıllık bakım tarihi gibi konuları da takip ediyor. İlk başta İstanbul’da kullanıcıların hizmetine sunulan uygulamanın yakın zamanda ise tüm Türkiye’ye yayılması planlanıyor. Uygulamanın iOS ve Android versiyonlarını hemen aşağıdan indirebilirsiniz.

Rabam konu hakkında açıklamada bulundu

Rabam Kurucusu R. Kaan Aydoğan, kullanıcıların yetkili servis noktalarından hizmet alacağını söyledi. Aydoğan, ”Rabam kullanmaya başladığınız andan itibaren aracınızla ilgili tüm süreci sizin için biz takip edeceğiz. Aracınızın muayene tarihini, trafik sigortası ödemelerini, yıllık bakım tarihlerini bir kenara not etmenize gerek kalmayacak. Akaryakıttan, bakıma kadar birçok hizmetten faydalanırken aracınız için yaptığınız tüm harcamalarınızı Rabam uygulaması üzerinden kolayca takip edebileceksiniz” dedi.

R. Kaan Aydoğan, uygulamanın sunduğu avantajları şöyle özetledi: ”Günün büyük bir zaman dilimini alan hizmetlerden dolayı çalışanlar artık iş yerlerinden izin almak zorunda kalmayacaklar, hafta sonlarını feda etmek yerine aileleri ile vakit geçirebilecekler. Tüm işlemleri Rabam temsilcileri, kullanıcılarımızın adına gerçekleştirecek. Rabam, araç kullanıcıları için önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlayacak. Dijital asistanlık hizmetimiz sayesinde de kullanıcılarımızın ajanda tutmasına gerek kalmayacak. Otomatik hatırlatmalar ile işlemlerini, otomobili ile ilgili önemli tarihleri takip edebilecekler. Tek çatı altında araçların aylık veya yıllık maliyetleri kontrol altında olacak. Fiyatları da şeffaf bir şekilde kullanıcılarımız uygulama sayesinde görebilecekler.”

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

Rabam

Rabam

Fiyat ÜcretsizBoyut 21,5 MBYükle App StoreFiyat ÜcretsizBoyut Cihaza göre değişiklik gösterirYükle Google Play Store

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*