Bakan Başını Çeviriyor! İşte Benim Tarzım Yağmur Taktaş Estetikten Sonraki Pozlarıyla Olay Oldu

Bir periyodun tanınan yarış programlarından olan İşte Benim Tarzım programına katılan ve büyük kitlelere ulaşan Yağmur Taktaş, değişimiyle ağızları açık bıraktı. Instagram hesabından kareler paylaşan Tektaş, yaptırdığı estetikle bam diğer birine dönüştü. İşte Yağmur Taktaş’ın estetikli değişimi…

YOK BU TÜRLÜ BİR DEĞİŞİM

Katıldığı İşte Benim Tarzım yarışında ünlenen ve her hareketiyle gündem olan Yağmur Taktaş, bu sefer estetikleriyle gündemde. Birçok süreçten geçen Taktaş’ın son halini görenler gözlerine inanamıyor.

ESTETİĞİN DOZUNU KAÇIRDI

İşte Benim Stilim’in 6. dönem yarışmacılarından Yağmur Taktaş, toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sk gündeme geliyor. Geçirdiği estetik operasyonlarıyla tanınmaz hale gelen Tektaş, son paylaşımıyla yok artık dedirtti.

TANINMAZ HALDE

Yarışmadaki siyah saçlarını boyatan Taktaş, kemikli yüz çizgileri ile takipçilerini büyülemişti. Sayısız estetik operasyonlarından geçen fenomen değişik birine dönüştü. verdiği cesaretli pozlarda şimdiden çok konuşulmaya başlandı.

ELEŞTİRİLERİN HEDEFİNDE

Verdiği bahadır pozlarla toplumsal medya kullanıcılarının maksadında olan Yağmur Taktaş, devayı gönderi yorumlarını kapatmakla buldu. Sayısızca ileti ve istek alan Taktaş daha öncesinde de dünyaca ünlü futbolcularla ifşa olmuştu.

FUTBOLCULAR PEŞİNDEN KOŞUYOR

Stili kadar çevresiylede çok konuşulan Yağmur Taktaş dünyaca ünlü star futbolculardan istek bildirileri almıştı. Geleceğin futbolcusu olarak gösterilen Kylian Mbappe’nin Yağmur Taktaş’a İstanbul’da bir otelde buluşmak istediği ifşa olmuştu. Tıpkı vakitte ulusal futbolcu Emre Mor’unda Taktaş’a bildiri attığı ve konutuna davet ettiği bildiri ifşa olmuştu.

YAĞMUR TAKTAŞ KİMDİR?

Yağmur Taktaş 20 yaşında ve Adanalı. Ailesinin tek kız çocuğu. Adana’da Anadolu Lisesi Mezunu olan üniversite hayatına bu yıl başlamak isteyen Yağmur, bu programda kendisine birşeyler kattıktan sonra moda mı oyunculuk mu kararını netleştirerek üniversiteye başlamak istiyor. Alışveriş yapmak, yemek yemek, yemek yapmak, arkadaşlarıyla toplumsal aktiviteler yapmak en sevdiği şeyler ortasında. Yağmur yılın orta ara kısımlarında fitnessa ağırlaşır.

Gözlükler ve şapkalar Yağmur’un vazgeçilmezleri ortasında. Yumurtaya alerjisi var, asla yemiyor. Balık burcu. Ruh haline ve yerine nazaran giyinmeyi tercih ediyor. Moda ve alışveriş bağımlısı. Mecmua karıştırmak araştırmak ve bulmak tam ona nazaran. Yakın arkadaşlarının vazgeçilmezi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*