Bahçeli konutlardaki inşaat emekçi çöken merdivenin altında kaldı

İstanbul Bahçelievler’deki inşaatta endişe dolu dakikalar yaşandı.

Gazi Caddesi’nde yaşanan olayda 5 katlı binada çalışan 49 yaşındaki emekçi Hüseyin Vural’ıni merdivenlerine mermer kaplaması yaptığı sırada, merdivende çökme yaşandı.

Bacağı çöküntünün altında kaldı

İnşaat çalışanı o esnada merdivenin çökmesi sonucu istikrarını kaybederek yere düştü. Hüseyin Vural’ın çöken yerin altında kalan bacağı kırıldı.

İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sıhhat takımları geldi. İtfaiye takımlarının yardımıyla çöken yerden kurtarılan Vural, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

“2-3 metre yüksekten düştü”

Sağlığının yerinde olduğunu yalnızca sağ bacağında kırık kuşkusu olduğunu lisana getiren Firma sahibi Erkan Fettahoğlu, “Aşağı depoya inen bir merdiven vardı. Merdivenin mermer kaplaması yapılıyordu. Arkadaşımız orada çalışırken merdivenin çökmesi sonucunda tahminen 2-3 metre civarında yüksekten düştü. Ayağını kırdı. Şuuru açık çok sağlıklı yalnızca kırık kuşkusu var. Hastaneye sevk edildi. İnşallah en kısa müddette sıhhatine kavuşmasını temenni ediyorum.

“Ne gerekiyorsa yapacağız”

Merdiven çökünce istikrarını kaybetti. Fikir de ayağını kırmış olabilir. Arkadaşımız bizim taşeron firmamızda çalışan bir arkadaşımız. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Ben firma sahibi olarak ardındayım. Her ne gerekiyorsa yapacağız. Sıhhatini yakından takip edeceğiz” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*